AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Alternatif Sağlık

Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri

Alternatif Sağlık
Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri, Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri Valensey yılan yağı özellikleri - yılan yağının faydaları - yılan yağı ne işe yarar - yılan yağının saça faydaları - yılan yağı saça nasıl uygulanır Yılan yağı özü, Arpa özü, Stearik asit, Nane yağı, Tokoferol, Cadı fındığı yağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, Palmiye yağı, Arı reçinesi, Dekspantenol, Esans bulunmaktadır. Özündei: Omega 3 ailesine ait doymamış yağ asitleri; 20% ve Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri hindistan cevizi yağının saca faydaları, yilan derisi yagi, yilan yagi hakkinda olumlu olumsuz hersey, yilan yaginin faydalari, yilan yaginin saca faydalari, yılan derisinin faydaları, yılan yağı faydaları, yılan yağı ne işe yarar, yılan yağı saca nasıl uygulanır, yılan yağı saça faydaları, yılan yağının saça etkisi, yılan yağının saça faydası, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
09-22-2010 15:30 Yazan: ChAtlackGirlL
Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri

Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri

Sponsorlu Bağlantılar

Yılan Yağının Faydaları - Yılan Yağının Saça Etkileri Valensey yılan yağı özellikleri - yılan yağının faydaları - yılan yağı ne işe yarar - yılan yağının saça faydaları - yılan yağı saça nasıl uygulanır

Yılan yağı özü, Arpa özü, Stearik asit, Nane yağı, Tokoferol, Cadı fındığı yağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı, Palmiye yağı, Arı reçinesi, Dekspantenol, Esans bulunmaktadır.


Özündei:

Omega 3 ailesine ait doymamış yağ asitleri;

20% eicosa pentaenic acid (EPA) Eikosapentaenoik Asit

48% myristic acid (14:0)

10% stearic acid (18:0)

14% oleic acid (18:1?9)

7% linoleic acid (18:2?6) ve arachidonic acid (20:4?6) var.


Propolis Extract (Arı Reçinesi) , arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan mum kıvamında kahverengimsi renkte reçineli bir maddedir. Mikroplara karşı etkili özellikleri nedeniyle, bu madde kovanların mikroplardan korunmasını sağlar. Propolisin anti mikrobik ve anti-enflamatuar etkileri olduğu görülmektedir.

Yılan Yağı’nın Faydaları

Anti bakteriyel, antifungal ve doku yenileyici, Trikofiton mantarını inhibe ederek tineanın (saçlı derinin mikotik (mantar) hastalıkları) iyileşmesini, Yanık enfeksiyonlarının önlenmesini, yanıkların iyileşmesini, Deri ülserlerinin iyileşmesini, Oldukça ızdırap veren decubitus ülserlerinin iyileşmesini, Ameliyat sonrası yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.

Yılan yağı detaylı bilgiler


İnsanlar, saç dökülmesini engellemek için veya saç çıkarmak için bir çok yol denemişlerdir. Saç ektirme, kelliğe karşı şampuanlar gibi ürünler kullanmışlardır, bazıları az da olsa olumlu sonuçlar almışlardır. Ancak şimdi sizlere tanıtacağımız Yılan Yağı’nın etkileri kanıtlanmıştır ve saç dökülmesini kesinlikle engelleyerek, saç çıkarmaya da yarayan güçlü bir ilaçtır.

Yılan yağı, öncelikle isim olarak biraz korkutucu gelse de çok faydalı bir ilaçtır. Etkisi kanıtlanmış olan yılan yağının bazı özelliklerini anlatalım.

Yılan Yağı’nın özellikleri


- Zayıf olan saçların güç kazanmasına yardımcı olur.

- Saç dökülmesi ırsi (aileden gelme) değilse saçın çıkmasını sağlar.

- Eğer saç dökülmesi ırsi ise öncelikle tüylenme oluşmasını sağlar ve ardından saçı daha da güçlendirerek saç çıkmasını sağlar.

- Mevcut olan saçın dökülmesini kesinlikle engeller.

Tamamen doğal bir ürün olan Yılan Yağı’nın içeriği bitkisel olarak güçlendirilmiştir. Saç dökülmesini kesinlikle engelleyen bu ilacı düzenli bir şekilde kullanarak, saçınızın dökülen bölgelerindeki saçların tekrar çıktığına şahit olacaksınız. Bu ürün ile çok zamanınızı kaybetmeden, hızlı bir şekilde saçınıza kavuştuğunuzu göreceksiniz.

Yılan yağını hem erkekler hem de bayanlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Artık, saçınızın dökülmesini engellemek veya saçınızı çıkarmak için servet harcamanıza gerek yok. Yılan yağı kullanmanızı öneriyoruz ve pişman olmayacağınıza inanıyoruz.

Yılan Yağı nasıl kullanılır


Yılan Yağı’nı kullanan kişiler haftada en az 3 gün ve günde 1 kez aksatmadan kullanmalıdırlar. En iyi ve en hızlı sonucu almak isteyen kişiler ise haftanın her günü, günde 1 kez ve aralıksız olarak 1 ay düzenli bir şekilde kullanmalıdırlar.Yılan Yağı, istenilen (saçın döküldüğü) bölgeye parmak ucu ile masaj şeklinde uygulanarak kullanılır. Bu işlemi 5-10 dakika uygulayınız ve bittikten sonra en az 3 saat bekleyiniz ve ardından saçınızı şampuanla yıkayınız. İşlem bitmiştir.

Kullanımı çok basit olan Yılan Yağı düzenli kullanıldığında zamanla etkisini gösterecektir.

Yılan yağı'nın katkıları


- Kepeğin azalmasına yardımcı olur.

- Genetik saç dökülmelerinin önlenmesini sağlar.

- Saç kayıplarının azalmasını sağlar.

- Saçların daha gür ve sert çıkmasını sağlar.

- Saçların daha çabuk ve hızlı uzamasını sağlar.

- Saçların canlanmasını ve iyi görünmesini sağlar.

- Mantar hastalığını önler.
Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
badem yağının saça faydaları SeevalKT Genel Sağlık 0 01-15-2012 09:17
Ceviz yağının mucizevi etkileri UzZMaN Genel Sağlık 0 12-10-2010 14:35
Balık yağının faydaları ChAtlackGirlL Alternatif Sağlık 0 09-22-2010 19:03
Yılan Yağının Faydaları Bilgili Alternatif Sağlık 0 09-16-2010 23:00
Yılan ve Kanguru... [[birazdan sadece yılan olacak]] Vodafone Komikler.. 0 12-05-2009 18:06Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose